Svatební ceník
Balíčky svatebního fotografování…
Balíček č. 1
4800 Kč

Fotografování obřadu, společné fotografie svatebčanů a portrétní fotografie novomanželů.

Cena zahrnuje cca 80 – 100 upravených fotografií (barevných i černobílých) na CD/DVD a tisk 12 kusů (10×15 cm)

To vše v rozsahu
cca 2 hodin.

Balíček č. 2

7000 Kč

Fotografování  obřadu , společné fotografie svatebčanů a portrétní fotografie novomanželů. Příjezd na hostinu, fotografování zvyklostí , slavnostní tabule, přípitek, krájení dortu a první tanec novomanželů. Fotografování, prstýnků , kytice, výzdoby a detailů.

Cena zahrnuje cca 150  upravených fotografií (barevných i černobílých )na CD/DVD, tisk 20 kusů (10×15 cm).

To vše v rozsahu
cca 5 hodin.

Balíček č. 3

7000 Kč

Ranní přípravy nevěsty, příjezd na obřad. Fotografování obřadu, společné fotografie svatebčanů a portrétní fotografie novomanželů. Fotografování prstýnků, kytice, výzdoby a detailů.

Cena zahrnuje cca 150 upravených fotografií (barevných i černobílých) na CD/DVD, Tisk 20 kusů (10×15  cm),

To vše v rozsahu
cca 5 hodin.

Balíček č. 4

10000 Kč

Ranní přípravy nevěsty, příjezd na obřad. Fotografování obřadu, společné fotografie svatebčanů a portrétní fotografie novomanželů. Příjezd na hostinu, fotografování zvyklostí, slavnostní tabule, přípitek, hostina, krájení dortu  a první tanec novomanželů. Fotografování, prstýnků, kytice, výzdoby a detailů. Další portrétní fotografie novomanželů a momentky z celého dne.

Cena zahrnuje cca 200 upravených fotografií (barevných i černobílých) na DVD. Tisk 30 kusů (10×15  cm).

To vše v rozsahu
cca 8-10 hodin.

Počet upravených fotografií je u různých svateb individuální, neupravené fotografie neposkytuji! Za každou  započatou hodinu nad rámec balíčku si účtuji 800 Kč navíc. Za dopravné si účtuji 5 Kč za km.

Před svatbou upřednostňuji osobní schůzku, kde probereme podrobnosti a ujasníme si časový harmonogram svatby. Pro blokaci  svatebního termínu bude vybrána nevratná záloha 1000 Kč (zálohu prosím do 5 pracovních dnů na účet), která bude  posléze odečtena z celkové ceny .

Na všechny zveřejněné fotografie se vztahují autorská práva! Vyhrazuji si právo fotky zveřejnit. Platbu přijímám ihned po dokončení fotografování! Doba zpracování fotek je cca 4-6 týdnů, u svateb 6-10 týdnů.